عسل صادقی

                

بنام خالق عشق و محبت

سلام و احترام خدمت آقای پستچی 

درود ای عزیز جان ، عمرت ، تلاشت، وجدان کاریت را می ستایم. 17 مهر روز جهانی پست خجسته باد. 

امروز روز توست ، خواستم اولین کسی باشم که این روز را به تو تبریک  می گوید، این نامه را برای قدردانی از تمامی زحماتت می نویسم. 

برای اینکه صبح های زود از خواب بیدار می شوی ، با موتور نامه ها را سرتاسر شهر می رسانی و برای به موقع رساندن نامه ها بیشترین تلاشت را می کنی حتی در زمستان باوجود سختی های کار و سرما به کارت ادامه می دهی و تا نامه ها را نرسانی بیخیال کار نخواهی شد. نامه هایی که هرکس شور و شوق فراوانی برای خواندن آنها دارد. 

یا نامه هایی به دستمان می رسانی که از فرد خاصی برایمان آمده است. و ما بی صبرانه منتظر خواندن آنها هستیم . قاطعانه می توانم بگویم که بارساندن نامه ها دل هزاران نفر را خوشهال کردی . 

اما فرصت نشده که این زحمات را جبران کنیم . شاید با خواندن این نامه لبخند به صورتت بشیند و با خودت بگویی چه خوب است که درجامعه مفید هستیم . چه خوب است که برای دیگران ارزشمند هستم . این نامه را به پستچی عزیز تقدیم می کنم ، نامه رسانهایی که از وقت استراحت خود گذشته ولی نگذاشتند نامه ها دیر به مقصد برسد . برایت آرزوی سلامتی و تندرستی دارم . 

ای پستچی عزیز من از شما یاد گرفتم که خوشهال کردن بقیه آدمها حتی با کوچکترین چیز امکان پذیر است. یادگرفتم که چگونه پایبند کار باشم ، یادگرفتم که چگونه برای رضای خدا کارکنم . 

امیدوارم زیباترین گلها زیر پایت ، قشنگترین چشمها بدرقه راهت ، زیباترین لبخند بر لبانت باشد "آمین"

-->
طراحی سایت: استودیو صفر و یک