فراخوان مسابقه

 


" نامه ای به پستچی "

 

شرکت رایفر دانش ایلیا در راستای فعالیت های فرهنگی خود ، به جهت آشنایی آحاد مردم بخصوص نوجوانان با مزیت ها و خدمات پستی خصوصا تمبر اختصاصی که یکی از این خدمات می باشد، اقدام به برگزار مسابقه ای تحت عنوان " نامه ای به پستچی "  نموده است.

 

این مسابقه در دو مقطع سنی 8 الی 10 سال (ارسال نقاشی) و 11الی 15 سال (نقاشی و نامه نگاری) صورت می پذیرد. برای مقطع اول کودکان  8 الی 10 سال با ارسال نقاشی وبرای مقطع دوم  نوجوانان دارای حداقل 11 سال و حداکثر 15 سال با ارسال نامه می‌توانند در این مسابقه بصورت فعال شرکت می نماید.

 

مقطع سنی  8 الی 10 سال

 

کلیه شرکت کنندگان 8 الی 10 سال میتوانند با ارسال یک نقاشی با موضوع پست و یا پسچی در این مسابقه شرکت نمایند. شرکت کنندگان می بایست نقاشی خود را بر روی صفحه کاغذ A4  کشیده و مشخصات خود را در پشت ورقه نقاشی خود درج نمایند .

برای درج مشخصات حتما نام و نام خانوادگی ، تاریخ تولد ، آدرس ، کد پستی و یک شمارت تلفن تماس (شماره تلفن همراه یکی از والدین ) فراموش نشود.

 

مقطع سنی 11 الی 15 سال

 

کلیه شرکت کنندگان 11 الی 15 سال میبایست با ارسال یک نامه با موضوع "نامه ای به پستچی" در این مسابقه شرکت کنند . شرکت کنند گان می بایست متن نامه خود را (بصورت دست نویس) بر روی یک صفحه کاغذ نوشته و مشخصات خود را در پشت صفحه نامه خود درج نمایند .

برای درج مشخصات حتما نام و نام خانوادگی ، تاریخ تولد ، آدرس ، کد پستی و یک شمارت تلفن تماس (شماره تلفن همراه یکی از والدین ) فراموش نشود.

 

نحوه ارسال آثار

 

2- ارسال از طریق پست

 

کلیه نقاشی ها و نامه ها به همراه یک قطعه عکس رنگی از شرکت کننده و درج مشخصات شرکت کننده (نام و نام خانوادگی ، تاریخ تولد ، آدرس ، کد پستی و شماره تلفن همراه یکی از والدین در پشت ورقه نقاشی و یا نامه ) به آدرس :  تهران _ میدان رسالت _ خیابان نیروی دریایی _ کوچه سهند _ اداره پست شمال شرق تهران _ طبقه اول _ شرکت رایفر دانش ایلیا ارسال نمایند .

 

2- ارسال از طریق فضای مجازی

 

جهت ارسال ابتدا  نقاشی ها و یا نامه ها را اسکن نموده ( تاکید می شود اثر می بایست اسکن شود و از تهیه عکس با گوشی تلفن همراه خود داری گردد) و سپس به همراه فایل تصویر شرکت کننده از طریق واتساپ به شماره 09352333825 ارسال گردد. مشخصات شرکت کننده (نام و نام خانوادگی ، تاریخ تولد ، آدرس ،کد پستی) فراموش نشود .

 

مهلت ارسال آثار

 

 مهلت ارسال آثار جهت شرکت در مسابقه " نامه ای به یک پستچی" حداکثر تا  17 مهر ماه سال جاری ( روز جهانی پست ) خواهد بود و آثار رسیده بعد از این تاریخ در مسابقه شرکت داده نخواهند شد.  

 

جوایز

 

برای آثار رسیده همه شرکت کنندگان این رقابت جوایزی در نظر گرفته شده است و  از میان نقاشی ها و نامه های ارسالی ، در هر مقطع سنی 10 اثر برتر را انتخاب و ضمن معرفی و انتشار آن در سایت شرکت ، جوایز نفیسی برای آنها ارسال خواهد شد.

 

 

شماره تلفن های  09352333825 و 09211089150 آماده پاسخگویی به سوالات شما در زمینه این مسابقه می باشد. 

-->
طراحی سایت: استودیو صفر و یک