سایت شرکت رایفر دانش ایلیا راه اندازی شد.
SuperUser Account

سایت شرکت رایفر دانش ایلیا راه اندازی شد.

 

سایت شرکت رایفر دانش ایلیا راه اندازی شد

سایت شرکت رایفر دانش ایلیا با هدف معرفی تمبر اختصاصی و ارائه خدمات مطلوب به دوست داران این تمبر  به آدرس  WWW.POSTILIA.IR راه اندازی شد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت رایفر دانش ایلیا، در آستانه فرارسیدن اربعین حسینی سایت این شرکت با رویکرد معرفی تمبر اختصاصی و اقلام فیلاتلی مربوط به آن ، به آدرس اینترنتی WWW.POSTILIA.IR با هدف ارائه خدمات هر چه بهتر فرهنگی ، بازاریابی ،طراحی ، چاپ و عرضه تمبر اختصاصی راه اندازی گردید.

 

محمد هادی محمدی مدیر عامل این شرکت ، هدف از ایجاد و راه اندازی این سایت را معرفی تمبر اختصاصی و اقلام فیلاتلی مربوط به آن به عنوان یک محصول جدید و آشنایی هرچه بیشتر مردم به ویژه دوستداران تمبر به انواع خدمات مرتبط با تمبر اختصاصی از جمله طراحی ، چاپ و عرضه آن عنوان نمود . وی در ادامه گفت: این اولین باری است که شرکت ملی پست  با همکاری بخش خصوصی حرکتی سازنده و پویا در جهت ارتقاء جایگاه این تمبر برداشته و امید واریم این حرکت بصورت پویا ادامه پیدا نماید. امید است با ایجاد این وبسایت بتوانیم منشاء خدمات مطلوبی جهت رفاه حال مردم عزیز به ویژه دوستداران تمبر و جمع آوران آن باشیم.

وی خاطر نشان كرد: دوستداران تمبر می توانند با مراجعه به این سایت از آخرین خبرها و مقالات و گزارشات مربوط به تمبر اختصاصی مطلع شوند.

 

مطلب قبلی آئين گرامیداشت چهلمین سال نخستین صعود ۸۰۰۰ متری ایرانیان به قله ماناسلو
مطلب بعدی تمبر اختصاصی " کمیته بین المللی صلیب سرخ ایران" رونمائی شد.
Print
603 رتبه بندی این مطلب:
5/0

نوشتن یک نظر

افزودن نظر

x
طراحی سایت: استودیو صفر و یک