فراخوان مسابقه  "نامه ای به پستچی"
Admin

فراخوان مسابقه "نامه ای به پستچی"

​ شرکت رایفر دانش ایلیا به مناسبت 17 مهر روز جهانی پست مسابقه نقاشی و نامه نگاری با موضوع فرهنگی " نامه ای به پستچی " برگزار می نماید.

"برگزاری مسابقه  " نامه ای به پستچی 

 

شرکت رایفر دانش ایلیا به مناسبت 17 مهر روز جهانی پست مسابقه نقاشی و نامه نگاری با موضوع فرهنگی " نامه ای به پستچی " برگزار می نماید.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت رایفر دانش ایلیا ،  محمدی مدیر عامل این شرکت در رابطه با برگزاری مسابقه " نامه ای به پستچی " بیان داشت ، شرکت رایفر دانش ایلیا جهت آشنایی کودکان و نوجوانان و خانواده ها به نقش خدمات پستی در جامعه و گسترش فرهنگ مکاتبه مسابقه نقاشی و نامه نگاری با موضوع فرهنگی " نامه ای به پستچی " برگزار می نماید.

وی گفت : شرکت رایفر دانش ایلیا در راستای فعالیت های فرهنگی خود ، سعی دارد تا آحاد مردم بخصوص نوجوانان را با مزیت ها و خدمات پستی خصوصا تمبر اختصاصی که یکی از این خدمات می باشد ، آشنا نماید.

وی در همین راستا افزود به منظور برگزاری هر چه بهتر این مسابقه فرهنگی و ترغیب حداکثری نسل نوجوان به شرکت در این مسابقه تصمیم گرفته شد این مسابقه در دو مقطع سنی 8 الی 10 سال ( نقاشی ) و 11 الی 15 سال ( نقاشی و نامه نگاری ) صورت پذیرد.

مدیر عامل شرکت رایفر دانش ایلیا شرایط حضور در این مسابقه را اینگونه بیان داشت : برای مقطع اول کودکان  8 الی 10 سال با ارسال نقاشی و برای مقطع دوم نوجوانان دارای حداقل 11 سال و حداکثر 15 سال با ارسال نقاشی و نامه می‌توانند در این مسابقه بصورت فعال شرکت نماید.

محمدی با بیان این که نامه‌ ها و نقاشی های ارسالی می بایست بر روی صفحه کاغذ A4 و هرکدام در یک صفحه مجزا نگاشته گردد تاکید نمود شرکت کنندگان ، نامه ها را در هر برگ بصورت یک رو بنویسند و از پشت صفحه استفاده ننمایند و موارد مربوط به نامه‌ نگاری نظیر درج آدرس گیرنده و فرستنده ، تاریخ و امضای پایانی و شماره تماس را رعایت نمایند .

وی ، مهلت شرکت در مسابقه " نامه ای به پستچی " را حداکثر تا 17 مهر ماه سال‌ جاری ( روز جهانی پست ) اعلام و عنوان کرد : مهلت ارسال فقط تا 17 مهر خواهد بود و آثار رسیده بعد از این تاریخ در مسابقه شرکت داده نخواهند شد.

مدیر عامل شرکت رایفر دانش ایلیا با اشاره به این که این شرکت برای همه شرکت کنندگان این رقابت جوایزی را در نظر گرفته است افزود: از میان نقاشی ها و نامه های ارسالی ، در هر مقطع سنی 10 اثر برتر را انتخاب و ضمن معرفی آنها نقاشی ها و نامه های آنان را نیز در سایت این شرکت منتشر می نماییم و جوایز ویژه ای نیز برای آنها ارسال خواهد شد.

مدیر عامل شرکت رایفر دانش ایلیا  اذعان داشت شرکت کنندگان واجد شرایط  میبابیست نقاشی و نامه های خود را همراه یک تصویر از خودشان (با زمینه سفید و کیفیت مطلوب) به همراه آدرس و تلفن تماس به آدرس : تهران _ میدان رسالت _ خیابان نیروی دریایی _ کوچه سهند _ اداره پست شمال شرق تهران _ شرکت رایفر دانش ایلیا و یا این که نقاشی و نامه های خود را اسکن نموده همراه یک تصویری از خودشان به همراه آدرس و تلفن تماس ( از طریق واتساپ ) به شماره 09352333825 ارسال نمایند . فراموش نکنند که نام و نام خانوادگی ، سن و مقطع تحصیلی را نیز می بایست ارسال نمایند.

مطلب قبلی تمبر یادبود حضور کاپ جام جهانی در ایران رونمایی شد
مطلب بعدی شرکت ملی پست 4 قطعه تمبر یادبود منتشر کرد
Print
2706 رتبه بندی این مطلب:
4/3

نوشتن یک نظر

افزودن نظر

x